تشخیص آلودگی ویروسی با پروتئین‌ها

محققان دانشگاه دوک گروهی از پروتئین‌ها را شناسایی کردند که آلودگی‌های ویروسی را نشان می‌دهند. در این تحقیقات در مخاط بینی و گلوی ملتهب داوطلبان، پروتئین‌هایی شناسایی شدند که آلودگی ویروسی ناشی از ویروس سرماخوردگی یا آنفلوآنزا را با دقت 86 درصد نشان می‌دهند. تشخیص آلودگی ویروسی با پروتئین‌ها viroos 180x164

محققان دانشگاه دوک گروهی از پروتئین‌ها را شناسایی کردند که آلودگی‌های ویروسی را نشان می‌دهند. در این تحقیقات در مخاط بینی و گلوی ملتهب داوطلبان، پروتئین‌هایی شناسایی شدند که آلودگی ویروسی ناشی از ویروس سرماخوردگی یا آنفلوآنزا را با دقت ۸۶ درصد نشان می‌دهند. این تحقیقات با همکاری ۸۸ داوطلب سالم که در معرض ویروس […]

۸ غذا که با سرما خوردگی وآنفولانزا مبارزه می کنند

سرما خوردگی وآنفولانزا ۸ غذا که با سرما خوردگی وآنفولانزا مبارزه می کنند cold flu main 1000 180x180

شاید ما درسال بیش از یک میلیارد سرما خوردگی داشته باشیم. بر آوردها براین است که بیش از ۲۰۰ ویروس می تواند این سرما خوردگی ها را ایجاد کند. در بدترین حالت سرما خوردگی می تواند شما را با ذات الریه، عفونت گوش و یا یک حمله آسم به بیمارستان بفرستد.

۱۰ راه حل خانگی کارآمد برای سرماخوردگی و آنفولانزا

سرماخوردگی و آنفولانزا 10 راه حل خانگی کارآمد برای سرماخوردگی و آنفولانزا aks234 180x180

بچه کوچک شما تودماغی صحبت می‌کند. اما متخصصان اطفال، برای بچه‌های زیر ۶ سال دادن دارو‌های بیش از حد سرماخوردگی و سرفه کردن را توصیه نمی‌کنند. بنابر‌این در این مواقع چه کاری از دستمان برمی‌آید؟

اجباری‌شدن غربالگری ژنتیک

غربالگری اجباری‌شدن غربالگری ژنتیک gherbal 180x180

فرزندآوری اتفاق ساده‌ای نیست. کودکی معصوم باید چشمانش را به روی دنیا باز کند و قدم در آن بگذارد. زندگی در جهان امروز ساده نیست، اگر قرار باشد با معلولیت یا عدم سلامت کافی زندگی را بگذارنی، همه‌چیز بسیار دشوارتر خواهد شد.

۹ بیماری که در زمستان بدتر می شوند

زمستان 9 بیماری که در زمستان بدتر می شوند image 13941119768503 180x180

متاسفانه آنفولانزا تنها بیماری نیست که در زمستان بدتر می شود. تغییر در دما، رطوبت و متعاقبا عادت های ما (همچون ماندن در محیط های بسته) میتواند انواع بیماری ها از جمله حملات قلبی تا آسم را تشدید کند.