گازهای سمی ناشی از وسایل هوشمند

وسایل هوشمند گازهای سمی ناشی از وسایل هوشمند smartphone 180x180

آیا از عوارض جانبی تلفن همراه و وسایل الکترونیکی همراه خود اطلاعی دارید ؟میدانید چه تاثیرات منفی بر بدنتان میگذارند و باعث بروز چه مشکلاتی برای سلامتی تان می شوند ؟گوشی های همراه می تواند گازهای سمی از خود منتشر کند که برای سلامتی تان خطرساز باشند بد نیست به این مطلب نگاهی بیندازید .

اهمیت حفظ بهداشت وسایل مهدکودک

اهمیت حفظ بهداشت وسایل مهدکودک اهمیت حفظ بهداشت وسایل مهدکودک preschool 180x180

برخی وسایل بازی در مهدکودک ها خطرناک و مشکل آفرین هستند به علاوه این وسایل و اسباب بازی های آلوده به انواع میکروب ها و ویروس های بیماری زا می باشند که می توانند فرزندتان را بیمار کنند از نظارت مسئولین مهدکودک بر اسباب بازی ها غافل نشوید و مراقب حفظ بهداشت توسط کودکان نیز باشید .

۷ واقعیتِ جالب که در مورد عطسه کردن نمی‌دانستید

عطسه کردن ۷ واقعیتِ جالب که در مورد عطسه کردن نمی‌دانستید image1 180x180

گاه کردن به خورشید و هر منبع نورانی می‌تواند سبب عطسه شود. این واکنش در ۱۰ تا ۳۵ درصد از افراد رخ می‌دهد و از آن‌جایی که هیچ جای نگرانی برای این نوع واکنش وجود ندارد، دانشمندان خیلی در مورد آن تحقیق نکرده‌اند.

بوی عرق بدنتان را با این بوگیرهای خوردنی از بین ببرید!

بوی عرق بوی عرق بدنتان را با این بوگیرهای خوردنی از بین ببرید! aks08 180x180

آیا می دانستید که بوی بدن هر فرد منحصر به خود اوست و از طریق غدد عرق خارج می شود؟ به گفته محققان آمریکایی، بوی بدن هر انسانی منحصر به خود اوست و به طور کلی وضعیت جسمی و میزان رعایت بهداشت شخصی، نقش عمده ای در نوع بو دارد.

روش بهداشتی دفع زباله

دفع زباله روش بهداشتی دفع زباله 740730 180x180

مگس و موش از جمله عوامل بیماریزایی هستند که در اثر انباشته شدن زباله ها در منازل و جوامع باعث بیماری افراد می شوند. این حیوانات را می توان کنترل کرد اگر فقط سرپوشی به روی سطل زباله بگذاریم و هر شب زباله ها را به خارج از منزل ببریم.

هر شب داخل جورابتان پیاز بگذارید!

پیاز هر شب داخل جورابتان پیاز بگذارید! aks5 180x180

اگر می‌خواهید بدنتان را پاکسازی کنید، لازم نیست که به سونا بروید و رژیم خود را تغییر دهید فقط کافی است قسمت ضخیم پیاز را جدا کنید، آن‌ها را در کف پا گذاشته و همیشه جوراب بپوشید. البته، هیچ کس انتظار ندارد که این گونه در خیابان راه بروید بلکه شب این کار را انجام دهید.