مشکل ۹۰ درصد ایرانی ها در دهان و دندان

دهان و دندان مشکل ۹۰ درصد ایرانی ها در دهان و دندان dahan 180x180

حمید صمدزاده چهارشنبه در نخستین همایش کشوری دهان و دندان در تربت جام افزود: به منظور اجرای طرح سلامت دهان و دندان ۱۳۰۰ مرکز درمانی در نقاط محروم کشور نوسازی و به تجهیزات پزشکی روز مجهز شده که در آن به مراجعان خدمات رایگان دندانپزشکی ارائه می شود.

مصرف الکل و مواد مخدر و احتمال ابتلا به سرطان دهان

مصرف الکل و مواد مخدر مصرف الکل و مواد مخدر و احتمال ابتلا به سرطان دهان aksss 180x180

مصرف الکل و مواد مخدر هرکدام به تنهایی ابتلا به سرطان های سر و گردن و دهان و حلق را سه برابر می کنند که در مجموع تا ۶ برابر نسبت به افرادی که از این مواد استفاده نمی کنند امکان ابتلا وجود دارد.

علت و ضرورت زیبایی دندان چیست ؟

ضرورت زیبایی دندان علت و ضرورت زیبایی دندان چیست ؟ article1 1 180x180

امروزه انجام درمان های زیبایی نوعی ضرورت محسوب می شود ؛برخی از افراد بر اثر نواقص مادرزادی یا حوادثی که برای آن ها بوجود آمده طی گذشت زمان با مشکلاتی مواجه می شوند که ضرورت دارد این نوع درمان ها را انجام دهند.

علتهای جایگزین کردن دندان افتاده

جایگزین کردن دندان علتهای جایگزین کردن دندان افتاده bedunehDandan 180x180

باید بدانید که محل قرار گرفتن دندانها را فشارهای وارده از طرف لب، زبان و گونه ها تعیین میکنند و دندانها در محلی قرار گرفته اند که برایند فشارهای وارده به انها صفر است، از نظر سطوح جونده ، قدامی و خلفی نیز وجود دندانهای دیگر دندان را محدود میسازد،

چهره زیبا با دندان زیبا

دندان زیبا چهره زیبا با دندان زیبا white teeth 180x180

همه ما دوست داریم که ظاهر خود را جوان نگه داریم، به همین خاطر هم هست که روز به روز افراد بیشتری به درمان‌ها و جراحی‌های جوان‌کننده روی می‌آورند ولی کمتر کسی توجه دارد که چهره زیبا با دندان زیبا عجین شده است.