سویا ، دیابت و بیماری قلبی

سویا از دیابت و بیماری قلبی در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی کیستیک پیشگیری می سویا ، دیابت و بیماری قلبی sandrom2 180x180

سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) مشکل شایعی است که بر نحوه عملکرد تخمدان در زنان اثر می گذارد. زنان مبتلا به PCOS قاعدگی های نامنظمی داشته، سطح هورمون مردانه در آن ها بالاست و تخمدان آن ها حاوی کیست های متعدد است که بزرگ شده و پر از مایع بوده و اطراف تخمک ها را […]

چرا آزمایش های غربالگری اینقدر مهم هستند؟

آزمایش های غربالگری چرا آزمایش های غربالگری اینقدر مهم هستند؟ aks21 180x180

این را همیشه به خاطر داشته باشید ذره ای پیش گیری می تواند موجی از در امان ماندن از بیماری ها را برایتان به همراه داشته باشد. اگر مرتب خود را چک کنید می توانید از بروز بیماری هایی نظیر سرطان، دیابت و پوکی استخوان در همان مراحل ابتدایی جلوگیری کنید.

از شنیدن موسیقی در بارداری غافل نشوید

موسیقی در زنان باردار از شنیدن موسیقی در بارداری غافل نشوید irpezeshkan1 180x180

می خواهیم از فواید و تاثیرات مثبت گوش دادن به موسیقی در زنان باردار بگوییم و آن ها را از مزایای شنیدن موسیقی آگاه سازیم به عنوان مثال شنید اپرا می تواند در افزایش ضربان قلب کودک تاثیرگذار باشد چون جنین در محیطی ساکت و تاریک به سر می برد و با شنیدن موسیقی به جنب و جوش و تکاپو می افتد.

نشانه ها و درمان اختلالات هورمونی

اختلالات هورمونی نشانه ها و درمان اختلالات هورمونی aks89 180x180

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری دانا (داناخبر) وقتی تعادل هورمون‌ها به هم می‌خورد و اختلالی در این زمینه ایجاد می‌شود، باید منتظر بروز مشکلات متعددی هم باشیم. به این معنی که سلامت فرد در نتیجه اختلالات هورمونی دستخوش تغییر می‌شود و شرایط نامناسبی برای او ایجاد می‌کند.