آیا دلیلی برای عرق کردن در خواب وجود دارد؟

آیا دلیلی برای عرق کردن در خواب وجود دارد؟ آیا دلیلی برای عرق کردن در خواب وجود دارد؟ sleep 180x180

از خواب بیدار میشوید و اولین چیزی که به نظرتان میرسد این است که چقدر در خواب عرق کرده اید؟ همه ی ما این تجربه رو داشتیم که گاهی اوقات در خواب به شدت عرق کنیم و این اتفاق شاید سالی یکبار برای ما رخ بدهد.

۸ نکته مهم درباره محصولات ضدتعریق!

محصولات ضدتعریق 8 نکته مهم درباره محصولات ضدتعریق! IMG00441438 180x180

دئودورانت‌ها و محصولات ضدتعریق به هر شکلی که هستند، باید روی پوست تمیز بعد از استحمام و قبل از تعریق استفاده شوند. در این حالت هم تاثیر بیشتری دارند، هم احتمال آلوده شدن بقیه محصول به دنبال تماس با میکروب‌های سطح پوست کاهش می‌یابد.

با کف دست های عرق کرده خود خداحافظی کنید!

کف دست های عرق کرده با کف دست های عرق کرده خود خداحافظی کنید! aks06 180x180

محققان یک شرکت دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با همکاری محققان دانشگاه صنعتی استکهلم سوئد موفق به طراحی، ساخت و تجاری‌سازی دستگاه پزشکی یونتوفورزیس برای درمان بیماری‌های پرهیدروزیس، تعریق بیش ازحد زیر بغل و کف دست و پا شدند.

۸ راهکار موثر برای پیشگیری از گرمازدگی

گرمازدگی 8 راهکار موثر برای پیشگیری از گرمازدگی 2222 180x180

در آب و هوای گرم بدن بیشتر از حد عادی عرق می‌ کند و به این ترتیب آب بدن از دست می‌ رود. در یک روز معمول یک فرد ۵۸ کیلوگرمی باید هشت لیوان آب لیوان متوسط بنوشد. به عنوان یک قاعده کلی به ازای هر کیلوگرم وزن بدن هر روز باید ۳۰ میلی‌ لیتر آب نوشید.

چرایی و درمان های بوی بد بدن

بدن چرایی و درمان های بوی بد بدن aragh 180x180

بوی بد بدن قطعا خطرناک نیست، اما می توان برای دیگران توهین آمیز باشد. عرق کردن عادت همه نیست. حدود دو درصد از مردم دارای ژنی هستند که عرق زیر بغلشان بوی بدی می دهد. همین تغییر ژن است که باعث ایجاد جرم گوش، پوسته پوسته شدن و خشکی جرم گوش می شود.

راه های درمان عرق کردن کف دست و پا

عرق کردن راه های درمان عرق کردن کف دست و پا image 13941205362059 180x180

تعریق زیاد کف دست وپا مشکلی است که ایجاد محدودیت های شغلی واجتماعی بسیاری برای مبتلایان میکند. درمان این مسئله با تجویز داروهای موضعی چون محلول کلراید آلومینیوم یا داروهای خوراکی چون آنتی کولینرژیک ها وبتابلوکرها یا بنزودیازپین ها شروع می شود اما متاسفانه بسیاری از بیماران به داروها پاسخ کافی نداده یا قادربه تحمل عوارض آن ها نیستند.

دیگر مام های ضدعرق به بدنتان نزنید

ضدعرق دیگر مام های ضدعرق به بدنتان نزنید 12305m l 180x180

یکی از ۲۵ مواد شایعی که در سراسر دنیا به عنوان ماده آلرژن شناخته شده، همین مام ها هستند. برخی افراد با استفاده از انواع ضدعرق دچار التهاب، پوسته ریزی و خارش در ناحیه زیر بغل (یا هر قسمت دیگری از بدن که مام را روی آن قسمت می زنند) شوند