اهمیت سبک دلبستگی

اهمیت سبک دلبستگی، دکتر فرحناز کیان ارثی اهمیت سبک دلبستگی parent 180x180

  | اهمیت سبک دلبستگی |  مهمترین آدم های زندگی در دوران کودکی پدر و مادرهستند بخاطر همین سبک ارتباطی ای که اولین بار با آنها یاد گرفته می شود بعدها با سایر افراد هم ادامه پیدا می کند. اگر پدر و مادر وقتی که فرزندشان کوچک بوده کنارش حضور داشته اند و نیازها و احساساتش […]

اهمیت حفظ بهداشت وسایل مهدکودک

اهمیت حفظ بهداشت وسایل مهدکودک اهمیت حفظ بهداشت وسایل مهدکودک preschool 180x180

برخی وسایل بازی در مهدکودک ها خطرناک و مشکل آفرین هستند به علاوه این وسایل و اسباب بازی های آلوده به انواع میکروب ها و ویروس های بیماری زا می باشند که می توانند فرزندتان را بیمار کنند از نظارت مسئولین مهدکودک بر اسباب بازی ها غافل نشوید و مراقب حفظ بهداشت توسط کودکان نیز باشید .

چگونه ارزش پول را به فرزندانمان بیاموزیم؟

ارزش پول چگونه ارزش پول را به فرزندانمان بیاموزیم؟ 1 180x180

روانشناسان تربیتی بر این عقیده اند که کودکانباید از سنین پایین آموزش مربوط به پول را دریافت کنند. اینکه پول چیست، چگونه باید آن را پس انداز کرد و چگونه باید آن را خرج نمود. آن ها اذعان می دارند که آموزش در سنین پایین موجب می شود کودکان ارتباط درستی با مقولات مربوط به پول ایجاد کنند.

کودکان و دوستان خیالی

کودکان کودکان و دوستان خیالی aks 180x180

همه ی کودکان دوستانی خیالی برای خودشان دارند حتی آن دسته از کودکانی که خواهر و یا برادر دارند. این پرسش به ذهن بسیاری از والدین خطور می کند که آیا داشتن دوستانی خیالی نشانه ای از تنهایی و یا مشکلات اجتماعی در کودکان است؟

علائم ریفلاکس در نوزادان و کودکان

ریفلاکس علائم ریفلاکس در نوزادان و کودکان irp456 180x180

ریفلاکس در نوزادان با چه نشانه هایی پدید می آید ؟چگونه می توانیم این عارضه را برطرف کنیم نوزادان و کودکانی که از ریفلاکس رنج میبرند چگونه اند روش های مختلف برای تشخیص ریفلاکس کدامند؟چه درمان های خانگی به این کودکان کمک خواهد کرد برنامه غذایی ان ها با وجودریفلاکس چه تغییری خواهد کرد ؟

در حمایت از کودکانمان افراط نکنیم

در حمایت از کودکانمان افراط نکنیم در حمایت از کودکانمان افراط نکنیم irpezeshkan89 1 180x180

همه ی والدین موظفند که از فرزندانشان در برابر هر گونه آسیبی، خواه عاطفی و خواه جسمانی، مراقبت کنند. اما این نکته بسیار حائز اهمیت است که کودکانمان مهارت های زندگی در این دنیای پر از آشوب را کسب کنند

آیا کودکان مجاز به حضور در شبکه های اجتماعی هستند؟

شبکه های اجتماعی آیا کودکان مجاز به حضور در شبکه های اجتماعی هستند؟ aks45 180x180

همانطور که مطلع هستید بسیاری از وب سایت ها و اپلیکیشن ها به کودکان زیر ۱۳ سال اجازه ی عضویت در شبکه های اینترنتی را بدون اجازه ی والدین نمی دهند و عضویت کودکان در آن ها زیر این سن، غیر قانونی است.