علائم ریفلاکس در نوزادان و کودکان

ریفلاکس علائم ریفلاکس در نوزادان و کودکان irp456 180x180

ریفلاکس در نوزادان با چه نشانه هایی پدید می آید ؟چگونه می توانیم این عارضه را برطرف کنیم نوزادان و کودکانی که از ریفلاکس رنج میبرند چگونه اند روش های مختلف برای تشخیص ریفلاکس کدامند؟چه درمان های خانگی به این کودکان کمک خواهد کرد برنامه غذایی ان ها با وجودریفلاکس چه تغییری خواهد کرد ؟

نشانه های مهم عفونت معده کودک

عفونت معده کودک نشانه های مهم عفونت معده کودک aks33 180x180

آیا میدانستید درد گوش و سردرد کودکان می تواند خبر از ابتلای آن ها به عفونت معده بدهد و موجب تشدید این عفونت در دستگاه گوارش آن ها شود ویروس ها و انگل های ایجاد کننده اینگونه عفونت ها باعث بروز اسهال شدید و تب در کودکان می شوند و در صورت عدم درمان به موقع باعث بی آبی بدن آن ها می شوند.

از کبدتان بیشتر محافظت کنید

کبد از کبدتان بیشتر محافظت کنید healthy 180x180

اگر دوستدار کبدتان هستید و می خواهید از بروز مشکلات مختلف در آن پیشگیری کنید بهتر است از برخی از راه حل های مناسب در این زمینه پیروی کنید رژیم غذایی سالم ،سم زدایی بدن و تحرک کافی برای کبد بسیار مناسب خواهد بود.

اطلاعات پزشکی درباره بالن در معده

بالن در معده اطلاعات پزشکی درباره بالن در معده aks 1 1 180x180

چاقی در افراد زیادی بروز میدهد و راههای زیادی برای کم کردن اضافه وزن وجود دارد که یکی از این راهها قراردادن بالن در معده است این روش تاثیرات مفیدی در کم کردن اشتهای افراد چاق میگذارد در ادامه با این روش بیشتر آشنا شوید.

حاملگی و دستگاه گوارش

حاملگي و دستگاه گوارش حاملگي و دستگاه گوارش             180x180

خیلی از مردم تنها مشکل گوارشی در بارداری را تهوع و ویار میدانند اما علامتهای طبیعی و غیرطبیعی زیادی در دستگاه گوارش وجود دارد که در دوره بارداری برخی خانمها را آزار میدهد مثلا خواننده محترمی از همورویید یا بواسیر در اواخر بارداری و راههای پیشگیری از آن پرسیدهاند.

تازه ترین مطالب در مورد هلیکوباکتر پیلوری

هلیكوباكتر پيلوری تازه ترین مطالب در مورد هلیكوباكتر پيلوری he3588 180x180

هلیکوباکتر پیلوری میکروبی خمیده شکل با مژکهایی که به آن قدرت نفوذ به جدار معده و اتصال به سلولهای پوشش داخلی معده را میدهد تا از شسته شدن و ازبین رفتن آن توسط اسید معده جلوگیری شود. از چه راهی یه انسان سرایت می کند؟