پزشک و یا تخصص مورد نیاز خود را در قسمت جستجو پزشک بیابید و سوال خود را در صفحه اختصاصی ایشان مطرح فرمایید. همچنین شما می توانید سوال خود را با کارشناسان ما در سایت پزشکان ایران در میان گذاشته تا ما این پرسشها را در اختیار متخصصین مربوطه قرار دهیم. ورود به سایت

Search
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in comments
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type

سوالات و جواب ها در صفحات اختصاصی

  سلام آقای دکتر
  من ۲۹ سالمه، قدم ۱۷۳ وزن ۵۳، مجردم
  انحراف جانبی(اسکولیوز) ۳۷ درجه به راست دارم که توی ۱۸ سالگی تشخیص داده شد، اون زمان گفتن نیازی به جراحی نیست چون بعد از بلوغ اتفاق افتاده و پیش روی نمیکنه، کلا بی خیال درمان شدم و باهاش کنار اومدم، چون حاضر نبودم و نیستم زیرتیغ برم(ببخشید طولانی شد، خواستم شرح حال کامل باشه)
  شما براش راه حل غیر ازجراحی دارین؟ شبیه معجزه ست،
  بی صبرانه منتظر جوابم و در آخر اینکه
  «دستهایی که کمک میکنند از دست هایی که دعا میکنند مقدس ترند»

  0

  سلام ببخشید ادرس مطب دکتر با اسم شهری که داخلش مطب دارن رو لطف کنید

  0

  سلام وقت بخیر . حدود چهل سال دارم و چند سالی است که متوجه شدم انحنای ستون فقرات دارم . دکتر برایم کمربند طبی سفارش داد و گاهی اوقات استفاده میکنم و کمی خوب است . ولی گاها که رانندگی میکنم . در اثر این انحناء دردی در روی ناحیه گردنم و حالت خستگی و کوفتگی رو احساس میکنم . که ادامه کار رو برام مشکل میکند . دوست دارم بیشتر کار کنم ولی نمیتوانم . احساس خستگی و کوفتگی رو دارم که زیاد برام جالب نیست و برای درمان میخواستم بدونم باید چکار کنم . منتظر ایمیل شما هستم .

  0

  سلام.من با آقایی در مورد موضوع ازدواج صحبت کردم.جوان خوبی بود.جلسه بعدی مادر ایشان به صورت جلسه زنانه آمدن منزل و بعد پیگیری کردن که دختر و پسر باهم صحبت کنن.از طرف پدر من مطرح شد که یکبار آقا پسر بیان منزل البته با تعدادی از اعضای خانواده و بعد ادامه صحبتهای دو طرف ولی آقا پسر شخصا اظهار میکنه که از آمدن منزل خجالت میکشه حاضره جایی بیرون منزل با درم ملاقات کنه ولی داخل منزل نمیتونن بیان.چون خانوادشون شهرستان هستن و قرار شده با برادر کوچکشان که تهران هستن بیان ولی به نوعی شرم حضور دارن.میگویند که یه جلسه دیگه با من صحبت کنن و یعد با پدر و مادرشون بیان.نمیدانم چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید.

  0

  سلام آقای دکتر
  من بیماری هالوگس والگوس دارم باید عمل بشه گفتم ببینم درمانش چه جوریه
  یا اینکه دکتر ارتوپت مخصوص باید عمل کنه یا دکتر فلوشیت

  0
بارگذاری سوالات و جواب های بیشتر